Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7564

Święty Dominiku, proszę Cię o zdrowie i łaskę bycia mamą.

Dodana 14 listopada 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, błagamy Cię razem z moim mężem o cud narodzin dla naszego upragnionego zdrowego dzieciątka; błagam Cię opiekuj się mną w tym błogosławionym stanie, spraw aby dzieciątko rozwijało się zdrowo! Pomóż mi przetrwać ten czas strachu i niepewności.

Dodana 13 listopada 2018 r. przez: Monika

Św. Dominiku Savio, proszę o łaskę zostania rodzicami dla moich dzieci, proszę o dar zostania babcią. Proszę o modlitwę w intencji doczekania się przeze mnie zdrowych wnuków, abym mogła w zdrowiu cieszyć się i pomagać w ich wychowywaniu. Bóg zapłać!

Dodana 11 listopada 2018 r. przez: Grażyna

Święty Dominiku, proszę wstawiaj się za nami u Pana, by raczył pobłogosławić naszemu małżeństwu, byśmy już nigdy więcej nie musieli cierpieć z powodu straty, byśmy mogli doświadczyć tego największego z cudów, jakim jest nowe życie, i by w naszym domu zamiast płaczu i ciągłej żałoby pojawił się radosny śmiech dziecka. Czuwaj nad naszymi Aniołkami, których nigdy nie było nam dane zobaczyć ani przytulić, a po których nasze serca zostały rozdarte i zranione.

Dodana 7 listopada 2018 r. przez: M.

Św. Dominiku, proszę o cud życia dla Helenki.

Dodana 7 listopada 2018 r. przez: Barbara

Święty Dominiku Savio, proszę o modlitwę, abyśmy razem z mężem mogli zajść w upragnioną ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Bardzo pragniemy dzieciątka. Prosimy Cię, pomóż nam nie poddawać się rozpaczy i wierzyć w cud.

Dodana 4 listopada 2018 r. przez: Martha

Święty Dominiku! Prosimy Cię wstawiaj się za nami i naszą córeczką, którą noszę pod sercem. Wypraszaj u Boga całkowite zdrowie dla niej i szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: Marlena

Za wstawiennictwem świętego Dominika proszę o pomyślne rozwiązanie trudnej sytuacji życiowej w jakiej się znalazłam z własnej winy i powrót na drogę do Ciebie. Jezusie, synu Dawida, ulituj się nade mną!

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: monika

Święty Dominiku, błagam Cię o wsparcie w uzdrowieniu córeczki Nadii z podejrzenia choroby genetycznej oraz chorób jej towarzyszących, aby była zdrowym dzieckiem, zarówno fizycznie jak i umysłowo.

Dodana 3 listopada 2018 r. przez: Paulina

Proszę o łaskę nawrócenia i zbawienia dla mojego brata, Klaudii, taty i mamy.

Dodana 2 listopada 2018 r. przez: Monika

Proszę w intencji łaski czystości serca i ciała dla moich dzieci oraz o miłość i szacunek między nimi.

Dodana 2 listopada 2018 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę o dar zdrowego potomstwa dla Anny i Krzysztofa. Wyproś tę łaskę u Boga.

Dodana 31 października 2018 r. przez: Janina

Św. Dominiku, zadbaj o nasze dobre wyniki badań oraz szczęśliwy, zdrowy i naturalny poród. Proszę, aby nasz Synek Szymonek urodził się jak najrychlej i był dla nas szczęściem i pociechą do końca naszych dni z mężem. Chroń nas i nasze dziecko przed złem widzialnym i niewidzialnym. Dziękuję.

Dodana 31 października 2018 r. przez: Aneta

Święty Dominiku, gorąco proszę Cię o dar macierzyństwa i ojcostwa dla Basi i Grzegorza. Jeśli jest to zgodne z wolą Boga.

Dodana 28 października 2018 r. przez: Patrycja

Św. Dominiku, proszę o uzdrowienie rodziców - Danutę i Jana z choroby nowotworowej.

Dodana 26 października 2018 r. przez: Dorota

Święty Dominiku Savio, noszę pod sercem Synka, którym obdarzył mnie i mojego męża Pan Bóg. Proszę, modląc się nieustannie i wierząc w moc modlitwy, o zdrowie dla mojego dziecka oraz o donoszenie ciąży, która jest zagrożona. Święty Dominiku Savio, proszę wypraszaj mi potrzebne łaski u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, abym mogła cieszyć się ze szczęśliwych narodzin zdrowego Synka i uczyć Go kochać Boga.

Dodana 25 października 2018 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa.

Dodana 24 października 2018 r. przez: Prosząca

Święty Dominiku, proszę Cię bądź jutro przy mojej córce Marcie, dzięki Twojej opiece dotrwała tak długo. Proszę Cię o modlitwę do Boga o szczęśliwy poród bliźniaczek, by urodziły się zdrowe i silne oraz o błogosławieństwo i potrzebne łaski, by dobrze je wychować.

Dodana 24 października 2018 r. przez: Irena

Święty Dominiku, proszę wstaw się za nami, aby dzieciątko które noszę w sobie, prawidłowo się rozwijało, aby zniknęły nieprawidłowości, które powstały. Aby wyniki badań wyszły dobrze. I proszę o szczęśliwe rozwiązanie w terminie i bez komplikacji. Proszę też o łaskę zdrowia dla mnie i dla całej mojej rodziny.

Dodana 23 października 2018 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, błagam wstaw się za nami u Pana, abyśmy otrzymali upragniony dar zdrowego potomstwa.

Dodana 19 października 2018 r. przez: Agnieszka

Kochany święty Dominiku, proszę o uratowanie mojego małżeństwa i o powrót mojego męża do domu.

Dodana 17 października 2018 r. przez: Dominika

Święty Dominiku Savio, błagam o wsparcie, modlitwę i wstawiennictwo, abyśmy razem z mężem mogli otrzymać dar potomstwa. Tak bardzo pragniemy dziecka. Święty Dominiku Savio, módl się za nami!

Dodana 15 października 2018 r. przez: Emilia

Św. Dominiku, bardzo proszę Ci o dar potomstwa i rodzeństwo dla naszego syna. Bardzo Cię o to prosimy.

Dodana 14 października 2018 r. przez: J&A

Święty Dominiku Savio, dziekuję za cud poczęcia i jednocześnie proszę Cię o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Bardzo pragnę, aby mój synek miał rodzeństwo. Już raz nam pomogłeś w sytuacji beznadziejnej i wierzę, że dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. Proszę Cię święty Dominiku Savio o błogosławieństwo i wstawiennictwo do Pana Jezusa. W Tobie moja nadzieja!

Dodana 13 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę Cię święty Dominku o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Anna

Św. Dominiku spraw, by serduszko dziecka, które noszę w swoim łonie zabiło. Tak bardzo je kocham. Na USG w 9 tygodniu okazało się, że nie bije. To moja pierwsza ciąża w wieku 38 lat. Proszę Cię o cud.

Dodana 11 października 2018 r. przez: Sylwia

Św. Dominiku, proszę pomóż mi wybłagać u Boga łaskę cudu, aby dane było mi począć zdrowe dziecko i urodzić je oraz wychować na chwałę Pana. Lekarze nie dają mi już na to żadnych szans. Wierzę jednak, że dla Boga nie ma nic niemożliwego. Staramy się z mężem już 8 lat o to dzieciątko, jeśli okaże się, że nie jest wolą Bożą abyśmy mogli się nim cieszyć, proszę pomóż mi pogodzić się z tym. Sama sobie z tym na pewno nie poradzę. Chwała Panu.

Dodana 9 października 2018 r. przez: Katarzyna

O łaskę zdrowia dla nienarodzonej Klary i zniknięcie wielowodzia oraz poród o czasie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: mama

Św. Dominiku, dziękuję za dar potomstwa dla Moniki i Bartosza. Po latach niepowodzeń przyszła na świat zdrowa córeczka Marcelinka. Proszę o zdrowie dla rodziców i ich córeczki. Bóg zapłać.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę by mój mąż chciał począć ze mnę dziecko. Proszę Cię św. Dominiku o szczęście w rodzinie.

Dodana 8 października 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa i wszelkie łaski do życia. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, z całego serca proszę Pana Boga przez Twoje wstawiennictwo o dar potomstwa dla Hani i Mateusza oraz o zdrowe urodzenie naszego Maleństwa. Dziękuję też za cud jego poczęcia.

Dodana 7 października 2018 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, proszę Cię o dar Rodzicielstwa. Staramy się już jakiś czas o dziecko, niestety bez skutku. Czekamy na upragnione szczęście i modlimy się w tej intencji do Ciebie. Mój mąż nosi Twoje imię i jest wspaniałym człowiekiem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Prosząca

Św. Dominiku, proszę o zdrowie i dar potomstwa dla Karoliny i Kamila, aby Karolina szczęśliwie zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko. Wyproś u Boga tę łaskę.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Danuta

Błagam o ratunek we wspólnej modlitwie dla Krzysztofa, Marka, Filipa, aby Bóg obdarzył ich nawróceniem i opamiętaniem.

Dodana 5 października 2018 r. przez: Maria

Św. Dominiku, proszę obdarz łaską zdrowia mój mały cud, nienarodzone jeszcze Maleństwo, by żadna choroba genetyczna nie pozbawiła go przedwcześnie życia i nie naraziła na cierpienia.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, patronie mojego pierworodnego synka, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o szczęśliwe donoszenie kolejnej ciąży i zdrowe dzieciątko.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Kamila

Proszę o modlitwę w intencji Joanny, która jest w stanie błogosławionym, jej męża Piotra i ich poczętych dzieci. Podczas pierwszego USG lekarz stwierdził ciąże bliźniaczą, jednak przy jednym dziecku widać krwiak. Asia ma już trzyletnią córeczkę, która urodziła się bez lewej dłoni. Święty Dominiku, wstawiaj się za nimi.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, proszę opiekuj się moją córką i jej bliźniaczkami, które właśnie trafiły do szpitala, jeszcze za wcześnie na poród, spraw by szczęśliwie dotrwały do rozwiązania, proszę Cię o modlitwę w ich intencji, o zdrowie, siły i radość ducha.

Dodana 3 października 2018 r. przez: Irena

Proszę o modlitwę o łaskę życia i szczęśliwe narodziny w terminie zdrowego i żywego syna Maksymiliana i o szczęśliwy poród dla mnie i dla dziecka. Zaczęłam plamić. MATKO RATUJ!

Dodana 1 października 2018 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, proszę o dar potomstwa dla mnie i dla mojej rodziny.

Dodana 29 września 2018 r. przez: ANNA

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar zdrowego potomstwa dla Anny i Dominika.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Błagam Cię święty Dominiku o zdrowie dla synka Krzysia, ma trzy latka. Doznał poparzenia główki i już 1,5 roku nie udaje się wyleczyć skóry na główce. Błagam Cię, wyproś u Boga łaskę i cud. Błagam Cię.

Dodana 28 września 2018 r. przez: Anna

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Dziękuję za każdą modlitwę, Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2018 r. przez: Małgorzata

ŚW. Dominiku Savio, proszę o modlitwę o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci, o dar zostania babcią. Proszę o modlitwę w intencji spokojnego i uczciwego życia dla całej rodziny. Boże, czuwaj nad nami! Amen.

Dodana 27 września 2018 r. przez: Grażyna

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia dla mnie, mojej mamy, rodziny oraz uwolnienia się od długów, poprawy sytuacji finansowej, zrealizowania powołania i osiągnięcia celów oraz za zmarłych z mojej rodziny.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Marek

Prosimy święty Dominiku o wyjednanie daru naturalnego, zdrowego potomstwa dla Edyty i Łukasza.

Dodana 25 września 2018 r. przez: Łukasz

Proszę o modlitwę w intencji mojego męża Janusza, aby dostał dobrą i godną pracę. Bóg zapłać!

Dodana 24 września 2018 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia. Tak bardzo pragniemy, żeby nasza córeczka nie była jedynaczką, niestety życie doświadczyło nas chorobą i musieliśmy poczekać. A teraz gdy już możemy się starać, mamy nadzieję spełnić chodź jedno nasze marzenie, niestety od roku same niepowodzenia. Święty Dominiku, prosimy Cię pomóż.

Dodana 24 września 2018 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę Cię o pomoc. Od 3 lat staramy się o dzieciątko. Pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 23 września 2018 r. przez: Natalia

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe