Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7132

Św. Dominiku, błagam Cię o pomoc... Proszę pozwól mi znów cieszyć się macierzyństwem. Jestem w ciąży, ale na usg nie widać dzidziusia, tylko sam pęcherzyk, a to już 8 tydzień ciąży. To moje 4 dziecko - dwoje z nich to już aniołki...

Dodana 12 sierpnia 2017 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa dla mojej przyjaciółki Uli, spokojny przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka o czasie.

Dodana 12 sierpnia 2017 r. przez: Agnieszka

Proszę o zdrowie dla mojej Mamy. Bóg zapłać!

Dodana 10 sierpnia 2017 r. przez: renata

Św. Dominiku, proszę o zdrowie dla mojej córki, która jest w stanie błogosławionym. Córcia podupada psychicznie. Boję się o jej zdrowie i obawiam się o to, że wpadnie w depresję, martwię się o moją wnuczkę. Proszę o łaski dla niej i nienarodzonego dzieciątka. Bądź wola Twoja, a nie moja Panie.

Dodana 8 sierpnia 2017 r. przez: Danuta

Błagam o potomstwo dla małżonków Bożeny i Sebastiana.

Dodana 8 sierpnia 2017 r. przez: Marianna

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie, o dar potomstwa i dobrego męża oraz wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 sierpnia 2017 r. przez: Krystyna

Proszę za małego Franciszka, który doznał urazu głowy i za Michałem cierpiącym na nerwicę natręctw oraz za Anielką, która moczy się w nocy.

Dodana 7 sierpnia 2017 r. przez: matka

Święty Dominiku, proszę o szczęśliwe przyjście na świat córeczki, którą noszę pod sercem.

Dodana 7 sierpnia 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, pokornie proszę o wstawiennictwo do Boga miłosiernego o cud potomstwa i kochającą żonę dla syna Artura.

Dodana 6 sierpnia 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, bardzo Cię proszę o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dzieciątka. Aby nasz synek mógł cieszyć się rodzeństwem. Wstaw się za nami u Pana Boga. Amen

Dodana 5 sierpnia 2017 r. przez: Agata

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla mojej nienarodzonej córeczki. Oby wszystko było z nią dobrze i niech Bóg ma ją w opiece.

Dodana 5 sierpnia 2017 r. przez: Anna

Św. Dominiku Savio, pokornie proszę o dar rodzicielstwa dla Sławka. Amen!

Dodana 4 sierpnia 2017 r. przez: Grażyna

Św. Dominiku Savio, bardzo proszę o łaskę macierzyństwa dla córki, o dar urodzenia zdrowego dziecka, żeby przykre doświadczenie z ubiegłego roku już nigdy się nie przydarzyło. Módl się za nami. Amen!

Dodana 4 sierpnia 2017 r. przez: Grażyna

Święty Dominiku, proszę abym urodziła zdrowe dziecko i aby nie było komplikacji w związku z porodem, abym go dzielnie zniosła, bo Ty jeden wiesz jak bardzo się go boję.

Dodana 2 sierpnia 2017 r. przez: Ewelina

Bardzo proszę o modlitwę w intencji mojego mającego narodzić się dziecka, o prawidłowy rozwój ciąży, o łaski Boże i Boże błogosławieństwo dla maleństwa oraz siłę i spokój dla nas - jego rodziców.

Dodana 31 lipca 2017 r. przez: Beata

Św. Dominiku, pokornie proszę, aby Bóg obdarzył nas łaską ponownego rodzicielstwa, by dziecko było zdrowe i donoszone.

Dodana 30 lipca 2017 r. przez: Joanna

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie dla mojej cioci Teresy.

Dodana 29 lipca 2017 r. przez: Maciej

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo u Pana, aby moja ciąża prawidłowo się rozwijała, aby dziecko rosło, dobrze się rozwijało. Proszę Cię, aby dziecko urodziło się zdrowe i w terminie. Niestety obecnie są problemy i muszę leżeć. Proszę pomóż i dodaj mi sił. Jestem mamą trzech aniołków. Bóg zapłać.

Dodana 25 lipca 2017 r. przez: Edyta

Św. Dominiku, proszę abym szybko zaszła w zdrową ciążę zdrową i urodziła zdrowe potomstwo.

Dodana 25 lipca 2017 r. przez: Aga

Św. Dominiku, w dniu 1 rocznicy narodzin naszej córeczki pragniemy Ci podziękować za dar rodzicielstwa, które za Twoją przyczyną otrzymaliśmy. Opiekuj się naszą rodziną, obdarz nas łaską zdrowia, miłości i wzajemnego szacunku. Powierzamy się Twojej opiece, wdzięczni za dar wypełnienia pustki w naszym życiu radością i uśmiechem małej istotki. Miej nas w swojej opiece.

Dodana 24 lipca 2017 r. przez: Katarzyna i Marcin

Święty Dominiku, za Twoim wstawiennictwem błagam Cię o zdrowie dla mojego długo wyczekiwanego dziecka.

Dodana 21 lipca 2017 r. przez: oczekująca mama

Św. Dominiku, proszę wstawiaj się za mną i mężem o dar potomstwa w naszym małżeństwie, proszę wyproś dla mnie łaskę zdrowia, bowiem cierpię na PCOS, proszę Cię o wstawiennictwo za moimi rodzicami i o zdrowie dla siostry Anety.

Dodana 19 lipca 2017 r. przez: ilona

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród dla Kasi i błogosławieństwo dla całej rodziny.

Dodana 19 lipca 2017 r. przez: Barbara

Święty Dominiku, za Twoim wstawiennictwem błagam o zdrowie dla dziecka, które noszę pod sercem.

Dodana 19 lipca 2017 r. przez: N.

Święty Dominiku, wskaż mojemu synowi właściwą drogę w życiu i spraw, aby szczęśliwie zakończyła się dla niego pewna sprawa.

Dodana 17 lipca 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, wypraszaj cud uzdrowienia dla Mai.

Dodana 17 lipca 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, błagam wypraszaj łaskę macierzyństwa i dar zdrowego potomstwa dla mnie i mojego męża.

Dodana 17 lipca 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku Savio proszę Cię, abyś wyprosił mi łaskę poczęcia i urodzenia dziecka, którego tak bardzo pragniemy i na które już tak długo czekamy.

Dodana 16 lipca 2017 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę abyś wypraszał wszelkie łaski i błogosławieństwa dla mojej córki. Prowadź ją prostą i bezpieczną drogą do Trójcy Przenajświętszej. Św. Dominiku, wstaw się za mną, abym po raz kolejny została mamą zdrowego dziecka. Św. Dominiku, módl się za nami!

Dodana 16 lipca 2017 r. przez: Izabela

Święty Dominiku Savio, wypraszaj dokończenie Bożego uzdrowienia dla Augustyna.

Dodana 14 lipca 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę o dar zdrowego potomstwa dla synowej Kamili, będącej w stanie błogosławionym i o szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 14 lipca 2017 r. przez: Mieczysława

Św. Dominiku, tak bardzo Cię prosimy z mężem o łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 14 lipca 2017 r. przez: katarzyna i krzysztof

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród i zdrowie dla mojej siostry Agnieszki i wyproś u Boga i Maryi błogosławieństwo dla rodziny i ich dzieci, które z utęsknieniem czekają na rodzeństwo.

Dodana 13 lipca 2017 r. przez: Barbara

Proszę Dominiku o dar zdrowia i szczęśliwego realizowania swojego powołania dla moich Rodziców, Brata oraz całej rodziny i przyjaciół.

Dodana 11 lipca 2017 r. przez: Zbigniew

Proszę Dominiku o pomoc w rozeznaniu powołania i dobrych owoców życia małżeńskiego dla przyjaciół, oraz o umiejętność przyjmowania nowego życia w małżeństwach.

Dodana 11 lipca 2017 r. przez: Zbigniew

O dar świadomego rodzicielstwa dla Bartka i Oli.

Dodana 11 lipca 2017 r. przez: Zbigniew

Święty Dominiku, błagam Cię z całego serca uproś dla mnie łaskę macierzyństwa, abym mogła zajść w ciążę, szczęśliwie donosić i urodzić tak bardzo wyczekiwane dzieciątko.

Dodana 11 lipca 2017 r. przez: EDI

Święty Dominiku Savio, zaopiekuj się naszym nienarodzonym dzieciątkiem, które stracilismy w zeszłym roku i za Twoim wstawiennictwem uproś u Maryji o jeszcze jedną szansę na rodzicielstwo dla nas. Święty Dominiku Savio, módl się na nami!

Dodana 9 lipca 2017 r. przez: Karolina i Przemek

Św. Dominiku, proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz dla innych niewiast, które pragną potomstwa.

Dodana 7 lipca 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, proszę Cię pokornie o dar ojcostwa dla Artura, który tak długo czeka i tak bardzo pragnie potomstwa.

Dodana 7 lipca 2017 r. przez: Marzena

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 7 lipca 2017 r. przez: Krystyna

Błagam o modlitwę w intencji zdrowia i prawidłowego rozwoju dla mojego jeszcze nienarodzonego dziecka, u którego wykryto nieprawidłowości w budowie mózgu i kręgosłupa.

Dodana 6 lipca 2017 r. przez: Agata

Proszę o modlitwę za małżeństawa, za moją rodzinę. O dar licznego zdrowego potomstwa dla córek i synowej. O miłość, wierność i uczciwość małżeńską. O szacunek dla swoich rodzicow i teściów.
O dobre wychowanie swoich dzieci. O wiarę mocną i żywą w mojej rodzinie. O dobry i częsty kontakt w rodzinie i ze swoimi rodzicami.

Dodana 5 lipca 2017 r. przez: maria

O zdrowe potomstwo, o dar macierzyństwa i ojcostwa.

Dodana 4 lipca 2017 r. przez: Paulina i Artur

Święty Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy przebieg mojej ciąży i pomyślne rozwiązanie, a przede wszystkim proszę Cię z całego serca o urodzenie zdrowego dziecka. Powierzam Tobie mój czas ciąży i oczekiwania na przyjście na świat upragnionego, zdrowego dzieciątka. Św. Dominiku, opiekuj się mną, moim dzieckiem i moim mężem. W Tobie moja nadzieja!

Dodana 3 lipca 2017 r. przez: Julita

Św. Dominiku, błagam o wstawiennictwo, o cud i dar macierzyństwa - który jest wyczekiwany 5 lat. Z całego serca pragnę być w stanie błogosławionym i cieszyć się upragnionym dzieciątkiem.

Dodana 3 lipca 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, błagam o ratunek dla mojego syna Artura, który zaginął. Proszę o łaskę cudu, by syn się odnalazł. Wskaż mu właściwą drogę w życiu. Błagam Cię, moja jedyna nadziejo.

Dodana 3 lipca 2017 r. przez: zrozpaczona matka

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga i Maryi, aby dziecko, na które tak długo czekałam urodziło się zdrowe.

Dodana 29 czerwca 2017 r. przez: N.

Drogi Dominiku Savio, błagam o potrzebne łaski dla mojego syna Jacka. Wskaż mu właściwą drogę w życiu i uproś u Boga potrzebne łaski dla niego.

Dodana 28 czerwca 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, błagam o ratunek dla mojego syna Jacka. Proszę o łaskę cudu, bo tylko cud może zmienić jego życie. Wskaż mu właściwą drogę w życiu. Błagam Cię, moja jedyna nadziejo.

Dodana 25 czerwca 2017 r. przez: Anna

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe