Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7398

Święty Dominiku, proszę o opiekę i wstawiennictwo u Boga za moją nienarodzoną jeszcze córką. Błagam o łaskę, by urodziła się zdrowa i silna, mimo aktualnych problemów i zagrożeń. Aby poród jeszcze udało się odsunąć w czasie do momentu kiedy moja córeczka będzie w pełni gotowa, a jej narządy rozwinięte i wykształcone prawidłowo.
Wierzę, że za Twoim wstawiennictwem wszystko będzie dobrze i obie wyjdziemy ze szpitala zdrowe i szczęśliwe, kiedy przyjdzie na to właściwy moment. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 2 czerwca 2018 r. przez: Paulina

Święty Dominiku, proszę Cię za to dzieciątko, które noszę pod sercem, abyś wyprosił u Boga całkowite zdrowie dla niego i szczęśliwy przebieg ciąży. Niech wszelkie komplikacje i krwiak znikną. Proszę, opiekuj się nami. Zawierzam Tobie i Twojej opiece moje małżeństwo i naszą nadzieję na zdrowe dzieciątko.

Dodana 1 czerwca 2018 r. przez: Maria Magdalena

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa.

Dodana 30 maja 2018 r. przez: Ilona

Święty Dominiku, proszę o dar macierzyństwa.

Dodana 28 maja 2018 r. przez: Beata

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz tych małżeństw, które mają problem z poczęciem dziecka.

Dodana 28 maja 2018 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku, prosze o Twoją modlitwę i wstawiennictwo u Boga, aby Patrycja i Piotr otrzymali dar macierzyństwa i ojcostwana, aby otrzymali długo oczekiwane, upragnione, zdrowe i szczęśliwe dziecko.

Dodana 26 maja 2018 r. przez: tata

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o opiekę nad moimi dziećmi oraz proszę wybłagaj u Boga uzdrowienie Karolinki z choroby skóry i alergii; dar mowy dla Dominika; uzdrowienie z alergii i astmy dla Jakubka, o dary Ducha Świętego, o wyciszenie, o to żeby dobrze się uczył i we wszystkim dorównał rówieśnikom. Święty Dominiku, wstawiaj się za nami.

Dodana 24 maja 2018 r. przez: Ewa

Święty Dominiku Savio proszę Cię, aby pęcherzyk ciążowy przykleił się z powrotem do ściany macicy oraz aby ciąża rozwijała się zdrowo i prawidłowo. Proszę Cię święty Dominiku Savio o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Pomogłeś mi już raz, błagam pomóż mi i ten drugi raz. Bardzo pragniemy rodzeństwa dla synka. W Tobie moja nadzieja. Jeśli Twoja wola jest inna przyjmę ją i wszystko wytrzymam.

Dodana 21 maja 2018 r. przez: Kamila

Św. Dominiku Savio, proszę o wstawiennictwo przed Panem Bogiem i wyproś u mojego dziecka dar mowy lub postaw na jego drodze specjalistę, który mu w tym pomoże. Wybacz mi, że zwątpiłam kiedy śmiano się ze mnie, że zawiesiłam Miłoszowi twój Szkaplerzyk na szyi.

Dodana 21 maja 2018 r. przez: mama

Święty Dominiku Savio, błagam Cię wstaw się za mną u Naszego Pana. Spraw, aby mój ukochany P. do mnie wrócił, aby na nowo odnalazł miłość do mnie w głębi swojej duszy, aby wszystko mi wybaczył i ponownie zaufał, aby miał odwagę na to wszystko. Dopomóż!

Dodana 20 maja 2018 r. przez: Magda

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie dla mamy, pomóż mi proszę w moich sprawach, pomóż mi być żołnierzem Jezusa, bym nie bał się wyzwań.

Dodana 19 maja 2018 r. przez: sebastian

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o dar potomstwa. Bóg tak chciał, zabrał do siebie mojego czwartego Aniołka, ciężko mi z tym, ale muszę przyjąć wolę Boga. Święty Dominiku Savio, wstaw się proszę za mną do Pana Boga i wyproś dar potomstwa dla nas, chcemy aby synek miał rodzeństwo. Proszę Cię o błogosławieństwo dla mojej rodziny.

Dodana 18 maja 2018 r. przez: Kamila

Błagam o dar poczęcia drugiego dziecka i rodzeństwa dla mojego synka, mam problemy z zajściem w ciążę... Błagam!

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, proszę wstaw się do Pana Boga o dar potomstwa dla Joli i Sławka. Dziękuję!

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, błagam o Twoją modlitwę i wstawiennictwo u Boga, abym zaszła w ciąże i urodziła, tak długo oczekiwane, upragnione, zdrowe i szczęśliwe dziecko.

Dodana 17 maja 2018 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, proszę o łaskę urodzenia zdrowego dziecka dla mojej córki Ani i zięcia Piotrka.

Dodana 17 maja 2018 r. przez: mama

Proszę o modlitwę w intencji pełnych Rodzin dla moich dzieci. Św. Dominiku Savio, proszę o łaskę macierzyństwa dla Gosi, o dar bycia babcią, o zdrowe wnuki, o miłość i zrozumienie w Rodzinie. Amen.

Dodana 16 maja 2018 r. przez: mama Grażyna

Św. Dominiku, proszę o szczęśliwe rozwiązanie ciąży i urodzenie zdrowego synka Jana. Zabierz ode mnie troski i obawy związane z porodem. Patronowałeś nam przez całą ciążę, bądź przy nas i teraz.

Dodana 11 maja 2018 r. przez: Ola

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się za nami u Boga, abym mogła począć zdrowe i szczęśliwe dziecko. Proszę Ciebie również, abyś miał w swej opiece naszego aniołka, którego niedawno straciliśmy. Mam nadzieję, że jest szczęśliwy w niebie.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Aldona

Święty Dominiku Savio, proszę Cię, aby pęcherzyk ciążowy przykleił się z powrotem do ściany macicy oraz aby ciąża rozwijała się zdrowo i prawidłowo. Proszę Cię święty Dominiku Savio o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Pomogłeś mi już raz, błagam pomóż mi i ten drugi raz. Bardzo pragniemy rodzeństwa dla synka. W Tobie moja nadzieja. Jeśli Twoja wola jest inna przyjmę ją i wszystko wytrzymam.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Kamila

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmogącego byśmy mogli mieć upragnione potomstwo, o które się staramy.

Dodana 10 maja 2018 r. przez: Sebastian

Święty Dominiku, bardzo Cię prosze o Twoje wstawiennictwo. Proszę wyproś nam u Serca Jezusowego łaskę daru potomstwa dla naszej rodziny.

Dodana 7 maja 2018 r. przez: Marzena

Św. Dominiku, prosimy wstaw się za nami u Boga i uproś nam dar potomstwa. Proszę za Twoim wstawiennictwem o brak problemów poczęcia oraz brak komplikacji w ciąży.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Anna i Dominik

Święty Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo u Boga, żebym zaszła w ciąże i urodziła zdrowe dziecko.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Magda

Bardzo proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla Janiny i Adama.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Janina

Święty Dominiku, proszę Cię o łaskę potomstwa w moim małżeństwie. O to, aby moje Małżeństwo było płodne i abym umiała w radości czekać na cud poczęcia. Usuń z mojego serca lęk i strach. Pomóż mi przetrwać ten czas oczekiwania i wstawiaj się za mną i moim Mężem i uproś nam w niebie łaskę poczęcia upragnionych dzieci.

Dodana 6 maja 2018 r. przez: Karolina

Święty Dominiku Savio, prosimy gorąco, jeśli taka wola Boża, o dar poczęcia dziecka. Wstaw się za nami do Pana Boga i Niepokalanej Matki Maryi.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Ania i Sławek

Święty Dominiku, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej siostrzenicy Violi i o zdrowie dla jej dziecka.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Monika

Proszę o modlitwę w intencji poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 5 maja 2018 r. przez: Janina i Adam

Prosimy Cię św. Dominiku o Łaskę godnego przyjęcia Pana Jezusa do serca Dominika po raz pierwszy w Komunii Świętej oraz zgodne z Wolą Bożą życie dla niego.

Dodana 3 maja 2018 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, prosimy wstaw się za nami o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 30 kwietnia 2018 r. przez: Wiola i Mariusz

Proszę o modlitwę w intencji córek, aby żyły według Ewangelii i obronę ich przed wszelkimi pokusami i złem. O dobry wybór szkoły i studiów i ukończenie ich z dobrymi wynikami, o dobrych mężów katolików, szczęśliwe rodziny i przyjaciół. Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny, dary i owoce Ducha Świętego.

Dodana 28 kwietnia 2018 r. przez: Mama

Św. Dominiku, za twoim wstawiennictwem prosze o uleczenie Alfiego Evansa.

Dodana 27 kwietnia 2018 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku Savio, dziękuję za Twoją pomoc, jestem taka szczęśliwa! Proszę Cię, abym donosiła ciążę w której jestem obecnie, aby rozwijała się prawidłowo, a dzidziuś urodził się zdrowy. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie i donoszenie ciąży do rozwiązania. Wierzę, że jestem pod Twoją opieką i dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. W Tobie moja nadzieja. Dziękuję.

Dodana 27 kwietnia 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo i uzdrowienie z dręczących mnie dolegliwości, które nie pozwalają mi na rozpoczęcie starań o dziecko i aby te starania przyniosły szybkie rezultaty poczęcia zdrowego maleństwa.

Dodana 26 kwietnia 2018 r. przez: Agata

Proszę Cię św. Dominiku o wstawiennictwo u Pana Boga za małżonków: Agnieszkę i Roberta oraz Sylwię i Łukasza. O dar rodzicielstwa dla Nich, aby Pan usunął wszelkie przeszkody, by mogli się cieszyć darem Nowego Życia.

Dodana 25 kwietnia 2018 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, zaopiekuj się moją córką, daj jej siłę, aby szczęśliwie donosiła ciążę, a bliźniaki, które nosi pod sercem urodziły się zdrowe.

Dodana 24 kwietnia 2018 r. przez: Irena

Św. Dominiku, prosimy Cię o zdrowie dla uczniów naszej klasy, o szczęście w naszych rodzinach, o pokój na świecie dla wszystkich dzieci, o powodzenie w nauce i osiągnięcia sportowe. Spraw abyśmy byli koleżeńscy, pobożni, mili i uczciwi.

Dodana 20 kwietnia 2018 r. przez:  Uczniowie klasy III Sp w Olzie

Święty Dominiku Savio, dziękuję za drugi cud poczęcia. Proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Jezusa o utrzymanie ciąży, w której jestem obecnie, aby rozwijała się prawidłowo. Błagam Cię święty Dominiku Savio, pomóż mi donosić ciążę do rozwiązania. Tak bardzo się martwię. Wierzę święty Dominiku, że dzięki Tobie zostanę mamą po raz drugi. Proszę o błogosławieństwo dla mojej rodziny, dla mojego synka, męża oraz rodziców. Dziękuję za wszystkie łaski święty Dominiku. W Tobie moja nadzieja. Dziękuję.

Dodana 17 kwietnia 2018 r. przez: Kamila

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się za mną u Pana Boga i wyproś dla nas dar poczęcia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 16 kwietnia 2018 r. przez: Aleksandra

Święty Dominiku, zwracam się do Ciebie o błogosławieństwo dla rodziny mojego syna, w szczególności dla synowej, ktora pod sercem nosi upragnioną wnusię. Błagam o opiekę nad nimi i szczęśliwe rozwiązanie ciąży w sierpniu i o zdrowe dziecko oraz o ich nawrócenie i miłość do Boga. Dziękuję za Twoje dotychczasowe łaski.

Dodana 15 kwietnia 2018 r. przez: Babcia

Św. Dominiku, błagam Cię o cud poczęcia. Tak bardzo czekamy na dziecko. Od ponad roku leczymy się w klinice naprotechnologii. Proszę wysłuchaj mnie, wstaw się za nami, żeby dobry Bóg pozwolił nam zostać rodzicami.

Dodana 13 kwietnia 2018 r. przez: Kasia

Święty Dominiku, prosimy Cię wstaw się za nami u Pana Boga i wyproś dla nas dar poczęcia zdrowego dziecka, którego tak bardzo pragniemy.

Dodana 12 kwietnia 2018 r. przez: Dominika i Łukasz

Święty Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo do naszego Pana Miłosiernego o cud poczęcia. Pragniemy, by urodziło nam się zdrowe dzieciątko. Pragniemy prosić o miłość, byśmy byli szczęśliwą i kochającą się rodziną. Amen.

Dodana 12 kwietnia 2018 r. przez: Joanna

Bardzo proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa z Marzeną, które po ludzku już umarło. O to żeby nie doszło do trzeciej i chyba ostatniej rozprawy rozwodowej, która ma mieć miejsce w kwietniu. O uwolnienie mojej żony ze wszelkich zniewoleń, o pełne nawrócenie mojej żony do Jezusa i dopełnienie przysięgi małżeńskiej. Błagam o to, ponieważ moje życie zamieniło się w piekło. Proszę też o modlitwę o cud uwolnienia mnie z bardzo dużych długów finansowych.

Dodana 11 kwietnia 2018 r. przez: Radek

Święty Dominiku, proszę Cię w intencji mojej siostry Wiktorii, która jest w szóstym miesiącu ciąży i znalazła się w szpitalu z powodu zagrożenia przedwczesnym porodem. Proszę, aby mogła donosić i szczęśliwie urodzić zdrowego synka.

Dodana 11 kwietnia 2018 r. przez: Adelina

Św. Dominiku, przez Twoje wstawiennictwo proszę Cię o łaskę macierzyństwa. Pobłogosław nasze małżeństwo i obdarz nas zdrowym dzieckiem, na które tak długo czekamy.

Dodana 10 kwietnia 2018 r. przez: Ania

Św. Dominiku, bardzo Cię kocham i czuję do Ciebie szczególny sentyment. Bardzo Cię proszę o całkowite uzdrowienie dla mojej chorej i cierpiącej mamy (uzdrowienie może być także częściowe). Niech będzie zgodne z wolą Bożą. Święty Dominiku, Twojej modlitwie ofiaruję mamę i jej choroby, proszę wstawiaj się za nią nieustannie i wyjednaj jej u Boga cud. Ufam, że ta modlitwa zostanie wysłuchana, gdyż moja mama jest dla mnie najważniejsza i nie mogę jej inaczej pomoc jak przez modlitwę. Dziękuję Dominiku! Amen!

Dodana 10 kwietnia 2018 r. przez: Paulina

O Cud Nowego Życia pod moim sercem, o rodzeństwo dla Wojtusia.

Dodana 9 kwietnia 2018 r. przez: Marta

Prosimy o modlitwę o cud uzdrowienia z wady serca dla naszej Córeczki, za 16 miesięczną Wiktorię. 15 kwietnia mamy termin zgłoszenia się do szpitala, już na korektę serduszka. Jednocześnie kilka dni temu dowiedziałam się, że spodziewam się Dzieciątka, więc również proszę o modlitwę w tej intencji. Dziękuję za każdy dar modlitwy!

Dodana 9 kwietnia 2018 r. przez: Katarzyna

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe