Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7179

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 października 2017 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku błagam Cię o pomoc, aby udało mi się jak najszybciej zajść w ciąże ze względu na mój wiek. Błagam Cię nie opuszczaj mnie, jesteśmy szczęśliwym małżeństwem, które pragnie potomstwa. Błagamy Cię o pomoc.

Dodana 4 października 2017 r. przez: Ela

Święty Dominiku, błagamy Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Nie jesteśmy już młodzi, a bardzo pragniemy mieć dzieci. Błagamy Cię, wysłuchaj nas i obdarz potomstwem.

Dodana 4 października 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o to, abym w końcu mogła poczuć się matką i donosić zdrowe dziecko bez kolejnych poronień, aby wszystko odwróciło się w dobrą stronę. Chciałabym z całego serca zobaczyć jak zacznie serduszko bić i wytrwać w opiece Bożej do końca i urodzić szczęśliwie.

Dodana 28 września 2017 r. przez: Angelika

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o dar potomstwa,abyśmy z mężem poczęli zdrowe dzieciątko. Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2017 r. przez: Magda

Proszę o dar macierzyństwa dla córki, o zdrowe wnuki. Bóg zapłać!

Dodana 27 września 2017 r. przez: Grażyna

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Agaty, aby szczęśliwie zaszła w ciążę i urodziła w zdrowiu tak długo oczekiwane dziecko.

Dodana 25 września 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku Savio, proszę za Twoim wstawiennictwem o opiekę Matki Najświętszej dla nowonarodzonego przedwcześnie dzieciątka Ani, które przebywa na intensywnej terapii. Proszę, by Bóg który powołał go do życia czuwał nad jego zdrowiem fizycznym, psychicznym i duchowym, by dziecko przybierało na wadze i z każdym dniem było mocniejsze Bożą mocą. Dziękuję Ci Dominiku Savio za wstawiennictwo i Tobie Boże Ojcze za opiekę. Matko Najświętsza, Tobie dziękuję za błogosławieństwo i opiekę nad tym dzieciątkiem. Bądź dla niego Matką, daj mu siłę i moc do życia jakie otrzymał. By mógł wypełnić wszystko, co Pan dla niego przygotował. Amen!

Dodana 20 września 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku Savio, pokornie proszę o modlitwę w intencji rodzicielstwa dla Gosi, o dar urodzenia zdrowego dzieciątka. Proszę o dar potomstwa dla syna. Z ufnością oddaję Tobie moje troski. Jezu, ufam Tobie. Amen!

Dodana 19 września 2017 r. przez: Grażyna

O łaskę nawrócenia, uwolnienie z uzależnień, światło Ducha Świętego dla Norberta. O łaskę nawrócenia, przemianę życia, szczęśliwą operację, uleczenie z nałogów i choroby nowotworowej dla Wiesława.

Dodana 18 września 2017 r. przez: ela

Proszę o modlitwę w intencji chorej Wiktorii.

Dodana 17 września 2017 r. przez: Rafał

Św. Dominiku, proszę o to abym zaszła w ciążę i szczęśliwie ją donosiła, błagam Cię z całego serca.

Dodana 17 września 2017 r. przez: m.....

Św. Dominiku, spraw abym mogła w środę zobaczyć serduszko, żebym miała podane od razu tabletki, które pomogą nam z kruszynką, żeby mój lekarz umiał nas przeprowadzić przez całą ciążę.

Dodana 16 września 2017 r. przez: aga

Proszę Cię św. Dominiku o wstawiennictwo o prawidłowy rozwój i zdrowie dla dzieciątka w moim łonie. Lekarz widzi na USG spowolniony rozwój, a poprzednie dwie ciąże zakończyły się poronieniami. Proszę o cud, by ciąża, mimo zagrożenia, przebiegła prawidłowo, by dziecko mogło się urodzić o czasie zdrowe i w pełni rozwinięte, mimo złych parametrów. Dziękuję.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Dorota

Małżonkowie proszą o łaskę potomstwa.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Ania i Łukasz

Św. Dominiku, za Twoim wstawiennictwem uprosiłam u Boga dar macierzyństwa. Mam zdrową córeczkę, która jest szczęściem dla mnie i dla męża. Teraz ponownie noszę w sobie nowe życie. Opiekuj sie nim, naszą rodziną, niech ciąża przebiega prawidłowo. Proszę Cię również o donoszenie ciąży przez Sylwię oraz o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowego synka dla Martyny.

Dodana 16 września 2017 r. przez: Ola

Św. Dominiku Savio, bardzo Cię prosimy o dar potomstwa i o zdrowe donoszenie ciąży, gdyż już jedną straciliśmy. Dziękujemy zarazem za pomoc i siłę w tych trudnych chwilach. Wierzymy i ufamy, że znów możemy doświadczyć cudu. Bycie rodzicem jest jedynym największym naszym marzeniem.

Dodana 13 września 2017 r. przez: Daria i Kuba

Święty Dominiku, błagam o dar macierzyństwa.

Dodana 11 września 2017 r. przez: Olga

Św. Dominiku, dziękuję za wszelkie łaski i błogosławieństwo, którymi obdarza nas Bóg za Twoim wstawiennictwem. Dziękuję za drugą ciążę, za prawidłowy przebieg ciąży, porodu i pierwszy rok życia naszego synka Tymoteuszka. Proszę Cię o zdrowie dla naszej rodziny, o dobrą pracę dla mnie i mojego męża. Módl się za nami św. Dominiku!

Dodana 11 września 2017 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, proszę o łaskę macierzyństwa, oby się udało w tym miesiącu.

Dodana 10 września 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Moniki, aby szczęśliwie zaszła w ciążę i urodziła w zdrowiu tak długo oczekiwane dziecko.

Dodana 10 września 2017 r. przez: Danuta

Św. Dominiku, proszę Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii i dla innych małżeństw pragnących potomstwa.

Dodana 9 września 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku Savio, prosimy o zdrowie dla Anety i jej nienarodzonego dziecka oraz o szczęśliwy przebieg porodu bez komplikacji i bez zwlekania z decyzją o cesarskim cięciu.

Dodana 9 września 2017 r. przez: I i I

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 9 września 2017 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę o to abym zaszła w ciążę i szczęśliwie ją donosiła, błagam Cię z całego serca.

Dodana 7 września 2017 r. przez: agnieszka

O łasķę poczęcia i narodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 6 września 2017 r. przez: Regina

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie, dla mojej siostry Ewy i koleżanki Alicji. Proszę, aby mój kochany mąż zapragnął zostać po raz drugi ojcem. Wierzę, że wszystko się uda. Wiara czyni cuda, wierzę, że Bóg nas kocha, a Maryja jest przy mnie. Ufam Ci Jezu, nie opuszczaj mnie...

Dodana 6 września 2017 r. przez: Regina

Św. Dominiku Savio, dziękuję za dar, który noszę pod swoim sercem. Proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie naszej córeczki. Bóg zapłać.

Dodana 6 września 2017 r. przez: Iwona

Błagam Cię św. Dominiku o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka. Jezu ufam Tobie.

Dodana 5 września 2017 r. przez: Wioletta

Św. Dominiku, proszę żeby mój synek Dominik urodził się cały i zdrowy.

Dodana 4 września 2017 r. przez: A

Św. Dominiku, pokornie proszę módl się o zdrowie mojego dzieciątka, które noszę w swoim łonie, żeby prawidłowo się rozwijało, serduszko biło i było zdrowe. Proszę, abyśmy szczęśliwie - ono i ja dotrwali do pomyślnego porodu.

Dodana 4 września 2017 r. przez: magdalena

Św. Dominiku, uproś dla mnie i mojego męża łaskę poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 2 września 2017 r. przez: Anna

Św. Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa. Bardzo pragnę zostać mamą. Z mężem długo czekamy na upragnione dziecko.

Dodana 2 września 2017 r. przez: Paulina

Św. Dominiku, proszę o łaskę macierzyństwa, tak bardzo pragnę dziecka, którego nie mogę donosić, spraw abym mogła szczęśliwie zajść w ciążę i ją donosić. Jeszcze raz proszę, już nic w życiu nie potrzebuję, za wszystko inne dziękuję.

Dodana 30 sierpnia 2017 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku, prosimy Cię razem z mężem o łaskę i pomoc w poczęciu naszego upragnionego Dzieciątka. Ty wiesz jak jest nam ciężko, jak długo staramy się o to nasze dzieciątko i jak bardzo potrzebujemy tej łaski. Prosimy, abyśmy doznali szczęścia bycia rodzicami. Wysłuchaj nas, dopomóż i nie opuszczaj. Św. Dominiku, miej nas w swojej opiece i módl się za nami. Jezu ufam Tobie.

Dodana 29 sierpnia 2017 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku Savio, przez Twoje wstawiennictwo błagam Cię uproś mi łaskę macierzyństwa, poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.

Dodana 28 sierpnia 2017 r. przez: Marysia

Błagam Cię św. Dominiku o wstawiennictwo u Boga o dar macierzyństwa dla ukochanej córki Marty -jeśli taka będzie Jego wola.

Dodana 27 sierpnia 2017 r. przez: Mama

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa. Aby mój mąż także zapragnął bycia ojcem. O urodzenie zdrowego dziecka.

Dodana 26 sierpnia 2017 r. przez: Regina

Święty Dominiku Savio, proszę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla Katarzyny i Zbigniewa.

Dodana 26 sierpnia 2017 r. przez: Monika

Proszę o modlitwę za zdrowe dzieciątko i szczęśliwe rozwiązanie u mojej siostrzenicy Ani.

Dodana 25 sierpnia 2017 r. przez: Marta

Proszę o modlitwę w intencji posiadania zdrowego potomstwa dla Agnieszki i Wojtka.

Dodana 25 sierpnia 2017 r. przez: Marta

Święty Dominiku, prosimy Cię o dar rodzicielstwa dla nas. Obdarz nas tą łaską i pozwól otrząsnąć się po stracie pierwszego dziecka. Prosimy Cię w modlitwach o ten dar.

Dodana 23 sierpnia 2017 r. przez: Ewa

Święty Dominiku Savio, przez Twoje wstawiennictwo błagam Cię uproś mi łaskę macierzyństwa, poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka.
Z ufnością oddaję w Twoje ręce moje troski. Bądź błogosławiony!
Amen.

Dodana 23 sierpnia 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku Savio, dziękuje Ci z całego serca za stan błogosławiony i proszę Cie, błagam za Twoim stawiennictwem do Boga i Maryi o łaskę urodzenia żywego i zdrowego dzieciątka. Proszę o pomyślny przebieg ciąży. Tak bardzo się boję... Po tak przykrym i bolesnym doświadczeniu jakie mnie spotkało pare lat temu, proszę aby to się już nigdy nie przydarzyło. Amen.

Dodana 22 sierpnia 2017 r. przez: M.

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa i ojcostwa, czekamy z mężem już 3 lata, w tym czasie straciłam ciążę, byłam poddana dwóm operacjom. Pomóż mi zajść w ciąże i utrzymać ją po czym urodzić zdrowe dziecko, dzieci. Czekamy z mężem na ten cud, który wniósłby dużo radości do naszej rodziny.

Dodana 22 sierpnia 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku Savio, uproś łaskę uzdrowienia i dar poczęcia i narodzin dziecka. Bardzo Cię o to proszę święty Dominiku. Pomóż nam i wszystkim, którzy pragną mieć potomstwo. Opiekuj się wszystkimi rodzinami. Dziękuję. Amen.

Dodana 15 sierpnia 2017 r. przez: p

Bardzo proszę o modlitwe w intencji daru potomstwa dla Iwony i Huberta. Bóg zapłać!

Dodana 13 sierpnia 2017 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, błagam Cię o pomoc... Proszę pozwól mi znów cieszyć się macierzyństwem. Jestem w ciąży, ale na usg nie widać dzidziusia, tylko sam pęcherzyk, a to już 8 tydzień ciąży. To moje 4 dziecko - dwoje z nich to już aniołki...

Dodana 12 sierpnia 2017 r. przez: Kinga

Św. Dominiku, proszę o dar macierzyństwa dla mojej przyjaciółki Uli, spokojny przebieg ciąży i urodzenie zdrowego dziecka o czasie.

Dodana 12 sierpnia 2017 r. przez: Agnieszka

Proszę o zdrowie dla mojej Mamy. Bóg zapłać!

Dodana 10 sierpnia 2017 r. przez: renata

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe