Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 6876

Ukochany św. Dominiku, proszę Cię z całego serca o wstawiennictwo i łaskę, by dzieciątko które noszę pod sercem zdrowo się rozwijało i narodziło się zdrowe. Proszę także o szczęśliwe donoszenie ciąży i pomyślny poród. Bardzo dziękuję za wszystkie łaski wyproszone za Twoim cudownym wstawiennictwem.

Dodana 22 lutego 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo w intencji moich dzieci - Marleny i Wojtka, aby mogli mieć zdrowe dziecko, po stracie swojego pierwszego aniołka. Św. Dominiku, módl się za nimi!

Dodana 22 lutego 2017 r. przez: Bernadeta

Św. Dominiku, błagam z całego serca o poczęcie zdrowego dziecka, abym mogła zajść w ciąże, donosić i urodzić zdrowe dziecko. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicam. Już dwie ciąże straciłam i dwóch aniołków, ale wierzę, że jeszcze uda mi się doczekać tak bardzo upragnionego dziecka. Ból po stracie jest ogromny. Pomóż nam św. Dominiku nie stracić wiary, nadziei i siły. Wybłagaj u Pana Naszego łaskę macierzyństwa dla mnie i o cud poczęcia tak bardzo upragnionego dzieciątka. Św. Dominiku, miej nas w Swojej opiece.

Dodana 21 lutego 2017 r. przez: edi

Święty Dominiku, proszę o Twoje wstawiennictwo, o szczęśliwe donoszenie ciąży przez Kasię i szczęśliwe narodzenie Kamilka. Święty Dominiku, módl się za nami!

Dodana 21 lutego 2017 r. przez: Jolanta

Św. Dominiku, dziękuję za szczęśliwe rozwiązanie mojej bratanicy Edytki, która urodziła w Niemczech zdrową dziewczynkę. Miej ich w swej opiece.

Dodana 19 lutego 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, znowu proszę o wstawiennictwo za Agnieszkę i Marka. Wyproś u naszego Ojca dar zdrowego dzieciątka.

Dodana 19 lutego 2017 r. przez: siostra

Św. Dominiku, prosimy Cię o wstawiennictwo i uproszenie wszelkich potrzebnych łask dla naszych oczekiwanych bliźniaków. Prosimy by rozwijały się prawidłowo, a ciąża i poród przebiegły bez komplikacji.

Dodana 18 lutego 2017 r. przez: Monika i Dawid

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 17 lutego 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, błagam Cię wstaw się za mną u Taty naszego, żeby obdarzył mnie raz jeszcze łaską macierzyństwa i zapewnił opiekę mojemu Aniołkowi w niebie i mojej rodzinie tu na ziemi. Żeby z naszej wspólnej woli i miłości powstało jeszcze jedno życie.... Błagam!

Dodana 17 lutego 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, wstaw się za nami u Naszego Ojca, prosimy o dar zdrowego potomstwa dla nas oraz Ani i Marcina

Dodana 17 lutego 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w wyproszeniu łaski zdrowia, prawidłowego rozwoju i szczęśliwego poczęcia Dzieciątka, które noszę w sobie. Módl się za Nami.

Dodana 15 lutego 2017 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku, proszę Cię o opiekę nad moim nienarodzonym synkiem, by rozwijał się zdrowo i poród był bez komplikacji, a mój synek urodził się silny i zdrowy. Weź także nas rodzicow pod swoją łaskawą opiekę, byśmy byli godnymi opiekunami naszego skarba.

Dodana 14 lutego 2017 r. przez: Monika Artur

Św. Dominiku, proszę Cię o dar zdrowego potomstwa dla Ani i Marcina, o usunięcie wszelkich przeszkód.

Dodana 23 stycznia 2017 r. przez: mama

Panie Jezu, proszę Cię za wstawiennictwem św. Dominika o usunięcie wszelkich przeszkód, które uniemożliwiają Ani być matką i cieszyć się upragnionym potomstwem.

Dodana 23 stycznia 2017 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę Cię módl się za mną i moim mężem, abyśmy zostali drugi raz rodzicami, bardzo pragniemy drugiego dziecka i obiecujemy, że wychowamy go w poszanowaniu wartości chrześcijańskich.

Dodana 23 stycznia 2017 r. przez: iw

Święty Dominiku, błagam Cię wstaw się za mną u Taty naszego, żeby obdarzył mnie raz jeszcze łaską macierzyństwa i zapewnił opiekę mojemu Aniołkowi w niebie i mojej rodzinie tu na ziemi. Żeby z naszej wspólnej woli i miłości powstało jeszcze jedno życie.... Błagam!

Dodana 22 stycznia 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, bardzo chciałabym zostać mamą, czuję, że jest mój czas. Lekarz mówi, że wszystko jest dobrze i mogę mieć dzieci, ja jednak nie mogę zajść w ciążę. Proszę Cię za Twoim wstawiennictwem o dar rodzicielstwa, o łaskę poczęcia i szczęśliwe rozwiązanie. Proszę wysłuchaj mojego pragnienia. Św. Dominiku, módl się za nami.

Dodana 21 stycznia 2017 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, gorąco proszę Cię o wstawiennictwo o dar poczęcia naszego dziecka - żebym mogła nosić pod sercem nowe życie zrodzone z miłości mojej i mojego męża. Proszę za Twoim wstawiennictwem o łaskę uzdrowienia męża z niepłodności, a dla mnie płodności, żebym fizycznie dała radę na ten cud poczekać.

Dodana 21 stycznia 2017 r. przez: Anelka

Święty Dominiku, proszę wstawiaj się u Boga o potomstwo dla córki i zięcia.

Dodana 20 stycznia 2017 r. przez: Jadwiga

Święty Dominiku, módl się do Pana Naszego Jezusa Chrystusa za moje nienarodzone dziecko i za mnie. Proszę o dobre wyniki badań i zdrowie dla nas. Jeżeli taka jest wola Boska, to żebyśmy wyszły ze szpitala.

Dodana 20 stycznia 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, proszę Cię o modlitwę i wstawiennictwo dla mnie o cud poczęcia.

Dodana 20 stycznia 2017 r. przez: iwona

Błagam Cię Dominiku w intencji poczęcia się dzieciątka dla Agnieszki i Krzysztofa, weź ich pod swoją opiekę.

Dodana 19 stycznia 2017 r. przez: Anonim

O dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 19 stycznia 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, proszę Cię o łaskę poczęcia, błagam o błogosławieństwo rodzicielstwa. Długo z mężem staramy sie zostać rodzicami, lekarze dają nam szansę tylko poprzez Invitro, ale ja wierzę, że doczekamy się potomstwa dzięki modlitwie i wstawiennictwu Królowej Różańca Świętego i Nowennie Pompejanskiej, św. Rity i Twojemu św. Dominiku. Wybłagaj te łaskę dla nas, pokornie prosimy, módl się za nami. Bóg zapłać!

Dodana 19 stycznia 2017 r. przez: Ania

Św. Dominiku, proszę o lekki i szczęśliwy poród dla mojej córki Kasi. O zdrowie dla niej i jej dziecka. Miej ich w opiece.

Dodana 18 stycznia 2017 r. przez: Lodzia

Święty Dominiku, proszę Cię o cud macierzyństwa dla mojej córki Kasi.

Dodana 18 stycznia 2017 r. przez: Mama

Świety Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 17 stycznia 2017 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę Cię o modlitwę, wstawiennictwo i dar rodzicelstwa w najbliższym czasie.

Dodana 17 stycznia 2017 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę o wstawiennictwo w intencji utrzymania mojej ciąży i narodzin zdrowego dziecka oraz o zdrowie i spokój wewnętrzny dla mnie. Bóg zapłać!

Dodana 16 stycznia 2017 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku Savio, proszę Cię o lekki i szczęśliwy poród dla mojej bratanicy Edytki, która mieszka w Niemczech i tam ma być poród. Daj łaskę zdrowia dla niej i jej narodzonej córeczki. Miej ich w Swej opiece.

Dodana 14 stycznia 2017 r. przez: ciocia Anna z Przemyśla.

Św. Dominiku, uproś u Boga, abym donosiła i urodziła zdrowego synka. Aby obeszło się bez pobytu w szpitalu i założenie krążka.

Dodana 14 stycznia 2017 r. przez: Patrycja

Św.Dominiku Savio, bardzo proszę o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji daru macierzyństwa dla Gosi, aby wszystko przebiegało szczęśliwie. Miej Ją w swojej opiece. Amen.

Dodana 14 stycznia 2017 r. przez: mama Gosi

Święty Dominiku, proszę Cię o cud uzdrowienia Marii, która urodziła się 11 stycznia, ma zapalenie płuc i zagrożenie sepsą jako powikłanie po cesarskim cięciu. Może umrzeć. Została ochrzczona i przyjęła sakrament Namaszczenia Chorych. Jej mama modliła się Nowenną Pompejańską o zdrowie dla niej i szczęśliwe rozwiązanie. Proszę szepnij Maryi, aby wstawiła się za nią i jej rodzicami u dobrego Boga!

Dodana 13 stycznia 2017 r. przez: Adelina

Święty Dominiku, prosimy o Twoje wstawiennictwo, wyproś nam u Pana łaskę rodzicielstwa. Prosimy o poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka, o dar bycia rodzicami, by wychować dzieci na Bożą chwałę. Błagamy Cię o tę łaskę!

Dodana 12 stycznia 2017 r. przez: Sylwia i Piotr

O zdrowie, prawidłowy rozwój i szczęśliwe przyjście na świat poczętego dzieciątka Sławka i Ewy, o dar poczęcia zdrowego dzieciątka dla Bożeny i Eryka.

Dodana 12 stycznia 2017 r. przez: agata

Św. Dominiku, z głębi serca proszę o dar poczęcia dziecka. Bardzo pragniemy zostać rodzicami. Proszę o zdrowe, cudowne dziecko i szczęśliwe rodzicielstwo.

Dodana 10 stycznia 2017 r. przez: Alicja i Mikołaj

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia dziecka dla Moniki i Jarka.

Dodana 10 stycznia 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, błagam wyproś dla mnie przed Panem Bogiem cud poczęcia drugiego dziecka, wyczekiwanego od 5 lat, o dar narodzin zdrowego i żywego dzieciątka.

Dodana 10 stycznia 2017 r. przez: Anna

Błagam Cię św. Dominiku o wstawiennictwo u Pana Boga o dar poczęcia dla mojej synowej Kamili i syna Karola. By wieloletnie oczekiwanie na potomstwo zostało spełnione.

Dodana 9 stycznia 2017 r. przez: mama

Błagam o uzdrowienie dla mojej nienarodzonej córeczki, u której lekarze wykryli Zespół Downa i ciężką wadę serca. Tylko cud może sprawić, że będzie inaczej, jestem załamana. Św. Dominiku, wstaw się za moją córeczką, aby urodziła się zdrowa. Bóg zapłać! JEZU UFAM TOBIE!

Dodana 9 stycznia 2017 r. przez: Agnieszka

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga i Matki Najświętszej dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 9 stycznia 2017 r. przez: Justyna

Za Agnieszkę i Roberta oraz Annę i Aleksandra o dar rodzicielstwa.

Dodana 8 stycznia 2017 r. przez: anna

Kochany św. Dominiku, proszę Cię o Twoje wstawiennictwo. Oboje z mężem bardzo pragniemy dzieciątka, niestety nic nie wychodzi. Bardzo Cię proszę, obdarz nas cierpliwością i siłą w oczekiwaniu na niego, proszę o wsparcie i pomoc w jego poczęciu. Tak bardzo tego pragniemy. Pomóż nam cieszyć się z tej małej istotki, którą nas obdarzysz. Bóg zapłać.

Dodana 8 stycznia 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia dla nas zdrowego dzieciątka, którego tak długo oczekujemy.

Dodana 7 stycznia 2017 r. przez: Gosia

Za Bartka i Olę, o to, żeby byli dobrymi rodzicami.

Dodana 7 stycznia 2017 r. przez: Zbyszek

Św. Dominiku, błagam Cię o szczęśliwe potomstwo dla córki, która już długo stara się o potomstwo z mężem, będę dziękować za wysłuchaną łaskę do końca mojego życia!

Dodana 7 stycznia 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, błagam o modlitwę za moją córkę, która spodziewa się dziecka. O zdrowie dla niej i o prawidłowy rozwój dziecka.

Dodana 7 stycznia 2017 r. przez: Marlena

Św. Dominiku, błagam o wstawiennictwo u Pana Boga, bardzo Cię proszę o modlitwę za moją córkę, która spodziewa się dziecka. O zdrowie dla niej i o zdrowie dla tego nienarodzonego dziecka, by zdrowe przyszło na świat. Proszę o zdrowie dla moich dzieci.

Dodana 7 stycznia 2017 r. przez: Matka

Św. Dominiku, błagam Cię z całego serca o poczęcie dziecka, abym mogła zajść w ciąże, aby przebiegała prawidłowo i bez komplikacji. Już dwoje dzieci straciliśmy, a tak bardzo pragniemy zostać rodzicami. Św. Dominiku, wybłagaj u Pana naszego łaskę macierzyństwa i cud poczęcia tak bardzo upragnionego dzieciątka. Ból po stracie naszych dzieci jest ogromny, ale nie chcemy tracić nadziei, że Bóg nas obdarzy dzieckiem. O to z pokorą gorąco prosimy i błagamy, aby nasze prośby i błagania zostały wysłuchane. Abyśmy jak najszybciej mogli doświadczyć tego cudu i zostać rodzicami. Tak bardzo tego pragniemy. Św. Dominiku, dodaj nam siły, wiary i pokory, abyśmy nie stracili nadziei. Miej nas w swojej opiece.

Dodana 5 stycznia 2017 r. przez: edi

Święty Dominiku, proszę Cię o to, abym została mamą. Proszę Cię o dzieci, o CUD poczęcia. Święty Dominiku, nie zostawiaj mnie w potrzebie. Amen!

Dodana 5 stycznia 2017 r. przez: Danuta

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe