Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 6957

Proszę o modlitwę za moje dzieci. O uzdrowienie Piotrka z przykrej dla niego choroby i o prawidłowy wzrost i rozwój Michała.

Dodana 22 kwietnia 2017 r. przez: Mama

Dziękuję Ci św. Dominiku, że wysłuchałeś mojej prośby o dar poczęcia dla Kamili i Karola. Proszę Cię teraz o szczęśliwe donoszenie ciąży i zdrowe narodziny dzieciątka tak długo oczekiwanego.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: mama

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 21 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku, proszę Cię całym sercem o łaskę, aby moja córka Agnieszka donosiła ciążę bez komplikacji i urodziła zdrowe dzieciątko. Proszę Cię o wstawiennictwo do Boga Łaskawego i najświętszej Maryi Panny! Tak bardzo Cię proszę, wysłuchaj mnie i pomóż mojej córeczce i jej dzieciątku, żeby było dobrze i szczęśliwie się urodziło z Łaską Boga wszechmogącego. Proszę!

Dodana 19 kwietnia 2017 r. przez: Jola

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia dziecka, wierzę w to całym sercem. Proszę Cię również o szczęśliwe rozwiązanie u mojej koleżanki Asi, miej ją i jej córeczkę w swojej opiece.

Dodana 16 kwietnia 2017 r. przez: Iza

Św. Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży, szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszego dzieciątka.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę Cię o dar macierzyństwa dla mnie i o rodzeństwo dla mojego ukochanego synka. Proszę również o to samo w intencji mojej przyjaciółki Karoliny. Jezu ufam Tobie i oddaje sprawy macierzyństwa w Twoje ręce.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: agnieszka

Bardzo proszę o modlitwę o całkowite uzdrowienie, nawrócenie oraz uwolnienie od wszelkiego zła córki Sylwii oraz całej rodziny. Dziękuję.

Dodana 15 kwietnia 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku Savio, proszę Cię wyproś u Pana Boga dar macierzyństwa dla Gosi, proszę o modlitwę w intencji rodzicielstwa dla moich dzieci. Proszę pokornie, Jezu ufam Tobie!

Dodana 14 kwietnia 2017 r. przez: mama Gosi

W intencji Elwiry i Łukasza o dar wyczekiwanego rodzicielstwa. Wielkie błaganie do Najwyższego Boga za wstawiennictwem świętego Dominika.

Dodana 12 kwietnia 2017 r. przez: Natalia

Prosimy o modlitwę za Justynę i dziecko, którego oczekuje. Św. Dominiku Savio, wyproś u Boga łaskę prawidłowego przebiegu ciąży i porodu oraz zdrowie dla niej i jej dziecka. JEZU UFAMY TOBIE!!!

Dodana 12 kwietnia 2017 r. przez: Iwona i Ilona

Św. Dominiku, wstawiaj się w intencji Lilijki o utrzymanie ciąży, prawidłowy rozwój dzieciątka Joli oraz szczęśliwe rozwiązanie u Alexan, a jeśli taka jest wola Pana - rodzeństwa dla naszej córeczki.

Dodana 9 kwietnia 2017 r. przez: Ola

Św. Dominiku, proszę Ciebie o długo wyczekiwane potomstwo dla Beaty i Tadeusza oraz Joanny i Bartka, a także dla nowożeńców Agnieszki i Karola.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Krystyna

Święty Dominiku, dziękuję za cud narodzin mojego wnuka Dominika. Za Twoim wstawiennictwem otrzymaliśmy największy, wyczekiwany dar - mojego wnuka. Patronie mojego wnuka Dominika, błogosław naszą całą rodzinę. Bóg zapłać! W szczególności błagam o zdrowie i opiekę nad moim wnukiem.

Dodana 8 kwietnia 2017 r. przez: Babcia

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, aby Sylwia otrzymała dar szczęśliwego potomstwa.

Dodana 7 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Dobry Ojcze, dziękuję za wszystkie otrzymane łaski i proszę o zdrowie i prawidłowy rozwój dla dziecka, które noszę w łonie. Spraw proszę, aby przyszło na świat zdrowe i bez komplikacji. Błogosław moją cichą nadzieję. Dla Ciebie nie ma nic niemożliwego.

Dodana 6 kwietnia 2017 r. przez: iwona

Proszę Cię św. Dominiku o szczęsliwą operację oka, którą będzie miał w Wielki Czwartek w Krakowie 7- letni Szymek spod Przemyśla. Proszę o szczęśliwy przebieg operacji i dalszego leczenia. Przyjdź z pomocą dziecku, czuwaj nad nim podczas operacji.

Dodana 5 kwietnia 2017 r. przez: ciocia Anna

Św. Dominiku, prosimy za Twoim wstawiennictwem o zdrowe rodzeństwo dla Stasia tu na ziemi. Dwójkę ma już w Niebie.

Dodana 4 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena i Grzegorz

Św. Dominiku, proszę za Twoim wstawiennictwem, jeśli taka Wola Boża, o rodzeństwo z mojego łona dla naszego 4 - letniego synka Stasia, o które wytrwale się modli.

Dodana 3 kwietnia 2017 r. przez: Magdalena i Grzegorz

Św. Dominku, proszę módl się za moje dzieko, które noszę w łonie, aby rosło zdrowo, prawidłowo się rozwijało i przyszło bezpiecznie na świat. Dziękuję jednocześnie za wszystkie wysłuchane do tej pory modlitwy. Błogosław nam Panie.

Dodana 3 kwietnia 2017 r. przez: iwona

Św. Dominiku, proszę Cię wstaw się za mną u Boga, abym urodziła zdrowe dziecko i ciąża przebiegła bezproblemowo, proszę módl się za nami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Anna

Święty Dominiku, prosimy Cie z mężem o dar poczęcia zdrowego dziecka, błagamy Cię, pomóż nam zostać rodzicami.

Dodana 2 kwietnia 2017 r. przez: Agata i Łukasz

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o dar macierzyństwa, aby mój mąż także zapragnął po raz drugi zostać ojcem. Wierzę, że wiara czyni cuda, a Pan Bóg wie, co dla nas jest dobre.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Regina

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 1 kwietnia 2017 r. przez: Elżbieta

Jesteśmy młodym małżeństwem. Od zawsze pragneliśmy mieć liczną rodzine. W pierwszą ciążę zaszłam miesiąc po ślubie. Czuliśmy ogromną radość, niestety serce naszego synka przestalo bić i zostałam skierowana na zabieg. Z bólem serca pochowaliśmy małego Mikołaja. Kilka miesięcy później zaszłam w drugą ciążę. Wraz z mężem cieszyliśmy się bardzo. Wczoraj na wizycie lekarkiej mieliśmy usłyszeć bicie serca maluszka, ale usłyszeliśmy jedynie słowa lekarza: "To chyba puste jajo płodowe, coś zaszkodziło dziecku na bardzo wczesnym stadium, przykro mi". Poczułam ten ból, znowu. Nie wiedziałam co powiedzieć. Lekarz, z uwagi na to iż sam jest wierzący i wie, że my także, kazał modlić się o cud, aby zarodek pojawił się na kolejnej wizycie. Błagam o modlitwę w imieniu moim i męża.

Dodana 31 marca 2017 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, błagam z całego serca o poczęcie zdrowego dziecka, abym mogła zajść w ciąże i urodzić tak bardzo oczekiwane przez nas dzieciątko. Tak długo już czekamy na ten cud. Dwoje naszych dzieci jest już u Pana w Niebie. Prosimy i błagamy, obdarz nas łaską rodzicielstwa. Tak długo czekamy, że czasami powoli już tracimy nadzieję. Nie pozwól nam się załamać. Św. Dominiku, dodaj nam sił, abyśmy nie stracili nadziei i wiary. Tak bardzo pragniemy zostać rodzicami. Wybłagaj u Pana naszego dla nas cud poczęcia i abym mogła szczęśliwie donosić całą ciąże, a dziecko urodziło się zdrowe. W Tobie śW. Dominiku cała nasza nadzieja.

Dodana 30 marca 2017 r. przez: edi

Dziękuję Ci święty Dominiku za wstawiennictwo w naszej sprawie. Już straciłam nadzieję, a okazało się, że niepotrzebnie, widzieliśmy jak bije serduszko naszego maluszka. Wiem, że to Twoja pomoc. Proszę Cię o dalszą opiekę dla naszego dziecka, o podtrzymanie daru życia i zdrowia oraz szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 29 marca 2017 r. przez: Justyna

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo za Rodziną Ewy, o zdrowie jej narodzonego w 26 tygodniu ciąży Synka. Módl się za nimi!

Dodana 27 marca 2017 r. przez: Anna

Proszę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 27 marca 2017 r. przez: Elżbieta

Dziękujemy Ci św. Dominiku za dar potomstwa, za szczęśliwe narodziny naszego drugiego synka Tymoteuszka, za wszelkie łaski jakie otrzymaliśmy od Boga za Twoim wstawiennictwem. Proszę Cię o zdrowie dla naszej całej rodziny, o dobrą pracę dla mnie i mojego męża. Pobłogosław nam św. Dominiku!

Dodana 25 marca 2017 r. przez: AKFT

Św. Dominiku, dziekujemy Ci za dar potomstwa, za zdrową i cudowną córeczkę. Dziękujemy za wstawiennictwo przez cały okres ciąży. Otaczaj nas swoim wstawiennictwem, upraszając u Boga opiekę nad nami.

Dodana 23 marca 2017 r. przez: Magdalena I Tomasz

Świety Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Justyna

Święty Dominiku, proszę Cię, wstawiaj się za mną, abym szczęśliwie donosiła i urodziła moje trzecie dziecko, aby było zdrowe i aby nie było powikłań związanych z przodującym łożyskiem, o które są podejrzenia. Dziękuję za moje dzieci, za dar potomstwa. Proszę też, abyśmy razem z mężem z Bożą pomocą wychowali nasze dzieci na dobrych ludzi. Chętnie oddam je na służbę Panu Bogu, jeśli tylko On je powoła.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Adelina

Święty Dominiku, proszę Cię o prawidłowy przebieg ciąży i zdrowe dziecko dla Anety.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Monika

Święty Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka dla nas oraz Ani i Marcina.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: Monika

Św. Dominiku, proszę wtsaw się za mną, bym była zdrowa.

Dodana 22 marca 2017 r. przez: M

Święty Dominiku, proszę Cię z całego serca o cud poczęcia i urodzenie zdrowego maleństwa.

Dodana 21 marca 2017 r. przez: katarzyna

Św. Dominiku, proszę z całego serca o szczęśliwe rozwiązanie dla mojej córki Karoliny. Termin porodu jest 10 kwietnia.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Dorota

Święty Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Już dwa aniołki mamy w niebie, proszę daj nam zdrowe dzieciątko.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Iwona

Święty Dominiku Savio, dziękuję Ci za dar potomstwa. Proszę Cię o modlitwę za zdrowie moich dzieci - Julii oraz Jakuba.

Dodana 20 marca 2017 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, proszę Cię o cud poczęcia mojego drugiego dziecka. Módl się za nami!

Dodana 20 marca 2017 r. przez: ILONA

Święty Dominiku, wysłuchaj mojej prośby, proszę o zdrowe dzieciątko, które ma się narodzić przez cesarskie cięcie, błagam o zabieg bez komplikacji.

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Roksana

Proszę, by córka dobrze zniosła chemioterapię i w przyszłości mogła mieć zdrowe potomstwo. Wyproś tę łaskę św. Dominiku!

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Jola

Proszę o uzdrowienie z choroby nowotworowej dla mojej jedynej córki Pauliny, by była zupełnie zdrowa i nie miała nigdy nawrotów choroby. Św. Dominiku, wstaw się za nią! Proszę wszystkich o modlitwę!

Dodana 19 marca 2017 r. przez: Mama

Święty Dominiku, proszę o dar upragnionego potomstwa dla Eweliny i jej męża.

Dodana 18 marca 2017 r. przez: Ewelina

Św. Dominiku, proszę Cię, aby mój syn Krzysztof, który jako dziecko bardzo Ciebie czicił, znalazł drogę, którą Bóg dla niego przygotował.

Dodana 18 marca 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, dziękuję że sam do mnie przyszedłeś, by mnie wspomóc. Proszę Cię o szczęśliwe rozwiązanie i jeśli to będzie dobre dla mnie i dla Marysi, żebym mogła urodzić ją naturalnie.

Dodana 17 marca 2017 r. przez: Aneta

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród dla Kamili, bo termin już był 14 marca. Czuwaj nad Nią i całą rodziną.

Dodana 16 marca 2017 r. przez: Barbara

Świety Dominiku, proszę Cię wyproś u Boga dar rodzicielstwa dla mnie i mojego męża. Ty tylko wiesz jak strasznie cierpimy, jak strasznie jest nam ciężko po kolejnych nieudanych próbach. Proszę Cię pokornie, wstaw się za nami do Pana Boga, aby obdarzył nas łaską rodzicielstwa.

Dodana 16 marca 2017 r. przez: Justyna

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe