Peregrynacja relikwii św. Dominika Savio
Nie mogę wyświetlić zawartości prawej kolumny


Intencje modlitewne

Zapraszamy do wspólnej modlitwy do Boga przez przyczynę św. Dominika Savio. W przedstawianych tutaj intencjach modlimy się: Gdyby jakaś wspólnota chciała się włączyć w tę modlitwę, prosimy o poinformowanie nas o tym.

WSZYSTKICH INTENCJI: 7032

Święty Dominiku, proszę Cię o łaskę i pomoc w poczuciu naszego upragnionego Dzieciątka przeze mnie i Męża. Abyśmy zaznali szczęścia jakim jest bycie rodzicem i dali całą swą miłość naszemu Dzieciątku. Wysłuchaj Nas i nie opuszczaj. Amen!

Dodana 24 czerwca 2017 r. przez: Samanta

Proszę pokornie św. Dominiku o dar macierzyństwa dla córki, o dar ojcostwa dla syna, o dar rodzicielstwa i zdrowego potomstwa dla moich dzieci. Błagam o szczęście dla moich dzieci. Jezu ufam Tobie! Amen!

Dodana 23 czerwca 2017 r. przez: Grażyna

O łaskę nawrócenia dla moich dzieci - Michała, Pawła, Adama, Dawida, aby powrócili na łono Kościoła.

Dodana 21 czerwca 2017 r. przez: matka

Św. Dominiku, dziękujemy za łaskę poczęcia córeczki i szczęśliwego czasu noszenia jej pod moim sercem. Proszę o łaskę szczęśliwego rozwiązania, dla mnie i dla Hani.

Dodana 20 czerwca 2017 r. przez: Joanna

Święty Dominiku, proszę Cię wstaw się za moją siostrą i jej nienarodzonym dzieckiem. Ciąża jest zagrożona, proszę Cię o dar cudu, aby chłopczyk urodził się cały i zdrowy. Wyproś u Pana Boga potrzebne łaski.

Dodana 19 czerwca 2017 r. przez: Paulina

Św. Dominiku Savio, błagam Cię o cud potomstwa dla mnie i mojego męża. Z całego serca będę się modlić. Tak mi dopomóż Bóg. Amen!

Dodana 19 czerwca 2017 r. przez: Joanna

Św. Dominiku, błagam Cię o wstawiennictwo i uproszenie mi daru potomstwa. Ty wiesz jak cierpię i jak bardzo potrzebuje tej łaski, proszę o modlitwę i opiekę, abym pod sercem nosiła zdrowe, prawidłowo rozwijające się dzieciątko. Amen!

Dodana 18 czerwca 2017 r. przez: Ewelina

Święty Dominiku, proszę Cię o życie i zdrowie dla mojego nienarodzonego dziecka. Wstaw się za nami u Pana, abyśmy mogli cieszyć się ze szcęśliwego rozwiązania.

Dodana 17 czerwca 2017 r. przez: Aneta

Proszę o dar macierzyństwa i ojcostwa dla mojej siostry i szwagra. Wysłuchaj nas Panie!

Dodana 16 czerwca 2017 r. przez: A.

Święty Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga, abyśmy wraz z mężem otrzymali dar poczęcia i urodzenia drugiego, zdrowego dzieciątka. Oddajemy się pod Twoją opiekę.

Dodana 16 czerwca 2017 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, bardzo proszę Cię o ulżenie w bólu po stracie dziecka i ponowne zajście w upragnioną ciąże w tym miesiącu.
Za miesiąc mija rok od tego przykrego doświadczenia i zarówno my rodzice jak i nasz syn wciąż czekamy na dar nowego życia od Boga.

Dodana 13 czerwca 2017 r. przez: Natalia

Św. Dominiku, proszę Cię o łaskę macierzyństwa i ojcostwa dla Eweliny i Karola.

Dodana 13 czerwca 2017 r. przez: Zofia

Tak bardzo proszę o cud ponownego poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka. Córka pragnie rodzeństwa, prosi, sama się modli o siostrę lub brata, a mi serce się kraje. Sama tylko o tym marzę.

Dodana 12 czerwca 2017 r. przez: Renata

Święty Dominiku Savio, wyproś u Pana, aby mój syn Dominik zawarł związek sakramentalny i został dobrym mężem i ojcem.

Dodana 11 czerwca 2017 r. przez: Ojciec

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o dar poczęcia (w tym roku) i urodzenia zdrowego dziecka dla mnie i męża Pawła.

Dodana 11 czerwca 2017 r. przez: Ania

Proszę o modlitwę o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii oraz dla niewiast, które pragną potomstwa.

Dodana 9 czerwca 2017 r. przez: Elżbieta

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o zdrowie i dar zdrowego potomstwa oraz o wszelkie błogosławieństwo. Św. Dominiku Savio, módl się za nami.

Dodana 9 czerwca 2017 r. przez: Krystyna

Św. Dominiku, proszę Cię o dar ponownego macierzyństwa. Pierwsze dziecko mi zmarło i bardzo je opłakuję. Jednak żebym miała jakiś sens życia proszę Cię pomóż mi zostać jeszcze raz matką i proszę, aby moje dziecko było zdrowe.

Dodana 9 czerwca 2017 r. przez: Karolina

Św. Dominiku, proszę Cię o wstawiennictwo w intencji prawidłowego rozwoju dziecka Kasi i Grzesia, a także o szczęśliwe rozwiązanie.

Dodana 8 czerwca 2017 r. przez: Zosia

Św. Dominiku, błagam Cię z całego serca, byś wyprosił u Pana naszego dar upragnionego potomstwa dla mnie i mojego męża.

Dodana 8 czerwca 2017 r. przez: Paulina

Proszę gorąco o modlitwę do św. Dominika za mnie, termin porodu mam na 24 czerwca, ale jest mi strasznie ciężko, znowu jestem chora (7 raz antybiotyk), do tego jeszcze zapalenie spojówek, dopadły mnie straszne lęki i depresja. Boję się rozwiązania, boję się o dziecko, mam lęki o wszystko. W dodatku nasz synek Franek jest chory od 3 miesięcy i nikt mu nie umie pomóc, leki nie pomagają (ma straszny katar, a teraz doszło jeszcze też zapalenie spojówek). Już nie mam siły. Martwię się o niego, dziecko nienarodzone i siebie.

Dodana 7 czerwca 2017 r. przez: Emilka z Torunia

Bogu niech będą dzięki za wstawiennictwem św. Dominika za dar narodzin w dniu 29 maja br mojej kochanej Wnuczki. Dziękuję za otrzymane łaski i zdrowie matki i dziecka. Wszystkim, którzy podjęli trud modlitwy w intencji mojej córki Jadwigi i jej dziecka składam wielkie Bóg zapłać. Panie Boże, błogosław Jadwidze i jej Rodzinie. Św. Dominiku, proszę także o utrzymanie zagrożonej ciąży Kasi. Uproś u Boga łaskę narodzin zdrowego dzieciątka, aby było radością dla rodziców.

Dodana 7 czerwca 2017 r. przez: Bernadetta

Święty Dominiku, spraw by za Twoim wstawiennictwem bratowa Iza urodziła dziecko. Dzisiaj zaczynamy z rodziną i przyjaciółmi nowennę do Ciebie i Boga prosząc o cud jakim jest dziecko. Dziękuję, bo wiem, że dzięki Tobie Pan nas wysłucha. Chwała Panu!

Dodana 7 czerwca 2017 r. przez: Lidia

Św. Dominiku, proszę wstaw się za nami i wyproś u Pana Boga dla nas cud wspólnego macierzyństwa i tacierzyństwa. Wspomóż naszą płodność. Okaż łaskę i pomoc w poczęciu dziecka oraz donoszeniu i urodzeniu zdrowego dzieciątka. Jednego naszego aniołka już straciliśmy, zaopiekuj się nim. Nam okaż łaskę i miłosierdzie. Amen!

Dodana 4 czerwca 2017 r. przez: Daria

Św. Dominiku, proszę Cię o szczęśliwy poród i zdrowie dla mojej synowej i wnuczki, wyproś u Boga i Maryi błogosławieństwo dla rodziny syna.

Dodana 4 czerwca 2017 r. przez: Danuta

Pokornie prosimy o modlitwę święty Dominiku, wstaw się za nami, aby Bóg obdarzył nas znów łaską rodzicielstwa, by dziecko było zdrowe i donoszone.

Dodana 4 czerwca 2017 r. przez: Agnieszka

Św. Dominiku, błagam wstaw się za mną, by moja ciąża przebieała szczęśliwie i zdrowo. Proszę też o dar macierzyństwa dla Elizy, by spełniło się jej marzenie. Amen.

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Justyna

Proszę o modlitwę w intencji Kasi, Eweliny i Beaty o zdrowie dla ich nienarodzonych dzieci oraz szczęśliwy przebieg ciąży. Bóg zapłać!

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Kasia

Św. Dominiku, proszę Cię o łaskę macierzyństwa i płodności, o to abym szybko zaszła w zdrową ciążę i urodziła zdrowe potomstwo, o to aby moje narządy rodne były drożne i sprawne.

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Wierząca

Święty Dominiku, proszę o siłę, abym mogła w pełni cieszyć się życiem mimo braku potomstwa. Choć jest to moje największe marzenie, nie możemy zostać rodzicami. Muszę sobie przewartościować życie...
Wiem, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Dlatego też wciąż mamy nadzieję. Jezu ufam Tobie!

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Justyna

Proszę o zdrowie dla mojego synka, który niebawem się urodzi i o pomyślne rozwiązanie.

Dodana 31 maja 2017 r. przez: Sylwia

Święty Dominiku, błagam Cię wraz z mężem o wstawiennictwo u Pana Boga, aby obdarzył nas upragnionym, długo wyczekiwanym potomstwem.

Dodana 30 maja 2017 r. przez: Katarzyna

Św. Dominiku, proszę uproś dla mnie u Pana Boga naszego i św. Matki Bożej dar kolejnego dziecka, abym zaszła w upragnioną ciążę. Proszę pomóż mi.

Dodana 30 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku, proszę o łaskę zdrowia dla mojej żony Izabeli, o szczęśliwą operację i o Twoją opiekę dla niej.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Wojtek

Święty Dominiku, gorąco dziękuję za dar poczęcia dla córki, o który prosiłam w lutym 2016 roku. Obecnie skromnie proszę o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla maleństwa i Uli. Boże dawco życia, św.Dominiku dziękuję.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Teresa

Św. Dominiku, z całego serca proszę Cię o wstawiennictwo do Pana Boga naszego o dar potomstwa, o poczęcie i urodzenie upragnionego dziecka dla córki Agnieszki i zięcia Michała.

Dodana 29 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Święty Dominiku, z głębi serca proszę Cię o wstawiennictwo za mną i moim mężem u Pana Boga, aby obdarował nas upragnionym, tak wyczekiwanym potomstwem. W Tobie nasza nadzieja!

Dodana 28 maja 2017 r. przez: Kasia i Marek

Św. Dominiku Savio, proszę Ciebie o dar macierzyństwa dla mnie i męża. Od wielu lat staramy sie o dziecko, pomóż nam, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga i Maryi.

Dodana 27 maja 2017 r. przez: monika k.

Św. Dominiku, błagam o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Elżbieta

Święty Dominiku Savio, już raz nam pomogłeś - bardzo dziękuję za naszego Aleksandra – błogosław naszej Rodzinie, proszę o jeszcze jeden cud, o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Iwona

Św. Dominiku, bardzo Ciebie proszę o wstawiennictwo za mną do Pana Boga naszego o to, bym zaszła w ciążę i szczęśliwie urodziła upragnione dziecko.

Dodana 26 maja 2017 r. przez: Małgorzata

Św. Dominiku Savio, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w intencji macierzyństwa dla córki Gosi - o dar zdrowego potomstwa dla moich dzieci. Miej nas w swojej opiece. Z całego serca proszę. Jezu ufam Tobie!

Dodana 26 maja 2017 r. przez: mama Gosi

Proszę o modlitwę w intencji zagrożonej ciąży. O zdrowie dla mamy i dziecka, aby ciąża przebiegła szczęśliwie, a dziecko urodziło się zdrowe.

Dodana 25 maja 2017 r. przez: Marta

Św. Dominiku Savio, upraszaj u Najświętszej Matki łaskę pokoju serca dla Anetki, która jest w stanie błogosławionym, upraszaj zdrowie duszy, ciała dla dziecka, które nosi pod sercem, by narodziło się zdrowe, by mogło slużyć Ojcu Niebieskiemu, który powołał je do życia tu na ziemi. Proszę o pomoc dla niej. Bog zapłać!

Dodana 25 maja 2017 r. przez: Ewa

Św. Dominiku, wstawiaj się o zdrowie dla Wojtka.

Dodana 24 maja 2017 r. przez: Bożena

Św. Dominiku, proszę o łaskę dla mojego ukochanego syna, o wsparcie i wytrwałość w trudnych decyzjach, o zdrowie i szczęście w życiu i o dobrą i wartościową dziewczynę. Błagam Cię o szczęście dla niego, aby ułożył sobie życie.

Dodana 22 maja 2017 r. przez: mama Danuta

Św. Dominiku, błagam Cię o dar macierzyństwa dla mojej córki Moniki. Trzy razy płód obumarł. Wyproś u Pana Boga cud poczęcia zdrowego dziecka i błogosławieństwo dla niej i jej męża Bartosza.

Dodana 21 maja 2017 r. przez: mama Danuta

Św. Dominiku Savio, błagam o łaskę poczęcia zdrowego potomstwa, łaskę macierzyństwa, abym mogła donosić kolejna ciążę, wstaw się za Nami, pomóż Nam.

Dodana 21 maja 2017 r. przez: Ula i Lukasz

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Justyny, Moniki i Kasi o łaskę macierzyństwa oraz błogosławieństwo dla Beaty i dziecka. Chwała Panu!

Dodana 20 maja 2017 r. przez: Kasia

Proszę za Twoim wstawiennictwem św. Dominiku o dobrą żonę, siły, zdrowie, szczęście, Boże błogosławieństwo.

Dodana 16 maja 2017 r. przez: Adrian

Prosimy o zamieszczanie próśb wyłącznie w tych sprawach, których św. Dominik jest patronem.

Dodaj intencję. Pola z "*" są obowiązkowe